Rezerwacja online

Ochrona włosów i wielowymiarowy kolor na życzenie, czyli wszystko o koloryzacji Goldwell

W ciągu ostatnich lat wiele zmieniło się w zakresie chemicznej koloryzacji włosów. Dzięki nowoczesnym produktom oraz technikom farbowania nie musisz już wybierać pomiędzy ochroną kosmyków a wymarzonym odcieniem. Marka Goldwell udowadnia, że koloryzacja w salonie wciąż może zaskakiwać naturalnością efektów i głębią kolorów, a jednocześnie pielęgnować włosy.

Dla kogo koloryzacja Goldwell?

Goldwell dostarcza produkty do profesjonalnej koloryzacji od 1948 roku. Sukces marki od lat dyktują nieustanne innowacje, jeśli chodzi o ochronę włosów podczas farbowania. Technologie zastosowane w produktach koloryzacyjnych Goldwell doskonale wpisują się w najnowsze trendy fryzjerskie. Platynowe blondy bez żółtych odcieni? Naturalne beże i przydymione brązy ombre? Jeśli zależy Ci na modnym looku z nowym kolorem włosów, koloryzacja Goldwell będzie dla Ciebie najlepszym rozwiązaniem.

Producent zadbał o specjalne potrzeby różnych rodzajów włosów. Dzięki technologii BondPro+ kosmyki podczas rozjaśniania są dodatkowo odżywiane, a ich włókna ulegają wzmocnieniu. W połączeniu z systemem Lightening Control oraz HDc można łatwiej kontrolować pożądany odcień, unikając zbyt ciepłych tonów.

Trwałość koloru zwłaszcza w przypadku intensywnych i jaskrawych kolorów to nie tyle zaleta, co obietnica w przypadku koloryzacji Goldwell. Farba Elumen zawiera technologię pigmentów, które wnikają głęboko do struktury włosa, zapewniając 100% pokrycie siwizny. Po farbowaniu kosmyki wyglądają zdrowo, a kolor pięknie odbija światło w trójwymiarowym efekcie.

Co znajdziesz w ofercie?

Przejrzysty podział produktów, gotowe mieszanki i szerokie możliwości łączenia odcieni – Goldwell sprawia, że personalizacja usług koloryzacyjnych jest wyjątkowo łatwa. W ofercie dostępne są m.in. serie farb:

  • Colorance – demi-permanentna koloryzacja o bogatej tonacji i możliwościach kreatywnego mieszania;
  • Topchic – trwała koloryzacja oparta o Integrated Protect System z opatentowaną Technologią Koenzymów chroniącą włosy przed wolnymi rodnikami;
  • Elumen – nieograniczona kreatywność. Wszystko, czym jest kolor. I czym nie jest. Permanentne efekty kolorystyczne. Wyjątkowa trwałość.
  • Elumen – nieograniczona kreatywność. Wszystko, czym jest kolor. I czym nie jest. Permanentne efekty kolorystyczne. Wyjątkowa trwałość.

Wybierz metamorfozę w salonie PS Hair

Ciągle rozwijamy się dla naszych klientów. W salonie PS Hair wykonujemy koloryzację z wykorzystaniem innowacyjnych produktów Goldwell dla spektakularnych efektów. Umów się do najbliższego atelier na metamorfozę zmiany koloru połączonej z odżywieniem włosów.