Przedłużanie i zagęszczanie włosów

EASIHAIR PRO

To niezawodny sposób na błyskawiczną metamorfozę. Potrzebujemy zaledwie kilkudziesięciu minut, żeby wyczarować na Twojej głowie fryzurę, o jakiej do tej pory mogłaś tylko marzyć. Długie i zagęszczone włosy bez efektu sztuczności? Z luksusową, amerykańską marką easihair pro to gwarantowane, ponieważ w tej metodzie wykorzystujemy w 100% naturalne włosy najwyższej jakości.

Zobacz niezwykłe metamorfozy, które dokonały się dzięki wykorzystaniu metody easihair pro

pytanie na śniadanie

Mieliśmy przyjemność opowiedzieć o metodzie przedłużania i zagęszczania włosów easihair pro w programie “Pytanie Na Śniadanie” w TVP2.

poznaj szczegóły metody easihair pro

Co jeszcze warto wiedzieć?

  • Metoda kanapkowa jest najbezpieczniejszą metodą trwałego przedłużania i zagęszczania włosów,
  • Zazwyczaj potrzebujemy mniej niż godzinę, żeby wykonać przedłużenie,
  • Doskonała jakość włosów sprawia, że można je użytkować nawet rok,
  • Twoje włosy muszą mieć min. 15 cm, żebyśmy mogli skorzystać z metody easihair pro,
  • Oszczędność czasu na przedłużaniu i zagęszczaniu włosów. średnio potrzeba mniej niż godzinę na przedłużanie włosów metodą easihair pro do przedłużania wykorzystujemy pasma o długości 30 cm, 40 cm i 50 cm,
  • Żeby utrzymać pożądany, naturalny wygląd włosów należy regularnie zgłaszać się na podciąganie taśm – częstotliwość zależy od tego, jak szybko rosną ci włosy (najczęściej odświeżenie jest potrzebne co 2-3 miesiące)

Jak pielęgnować włosy po przedłużeniu i zagęszczeniu?

Dzięki temu, że wykorzystujemy naturalne włosy – możesz je traktować dokładnie tak, jak własne, np. suszyć suszarką, prostować, czy kręcić na lokówce. Ważne, żebyś do czesania używała specjalnej szczotki do włosów przedłużonych, która nie wyczesze doklejonych pasm (nie używaj grzebienia i tradycyjnej szczotki).

Przedłużanie i zagęszczanie włosów metodą easihair pro jest uwielbiane przez kobiety pełniące najróżniejsze zawody, od bizneswomen i prawniczek, przez sportsmenki (w tym pływaczki), po kobiety realizujące się jako opiekunki ogniska domowego. Wszystko przez to, że jest to błyskawiczny sposób na uzyskanie iście hollywoodzkiej fryzury, która jest łatwa w codziennej pielęgnacji i nie wymaga korekty przez kilka miesięcy. Włosy są w 100% naturalne, błyszczące, lekkie i praktycznie nieodczuwalne. Nie ma lepszej metody na przedłużenie i zagęszczenie włosów.

O naszych metamorfozach przedłużania i zagęszczania włosów możesz przeczytać również w znanych magazynach!

Obejrzyj film, które dokładnie pokazuje, jak przebiega przedłużanie i zagęszczanie włosów metodą easihair pro

Jak przebiega proces?

1

Konsultacja

Podczas konsultacji dobieramy kolor i długość włosów.

2

podpisanie umowy

Umowa określa warunki współpracy. Na tym etapie pobieramy 60% zaliczki, ze względu na to, że sprowadzamy włosy ze Stanów Zjednoczonych na specjalne zamówienie Klientki.

3

przedłużanie włosów

Trwa zaledwie ok. 45 minut.

4

odświeżenie

Przełożenie włosów przedłużonych w odpowiednie miejsca, tak żeby na nowo uzyskać pożądany, naturalny efekt. (Średnio co 2-3 miesiące)

Płatność za przedłużanie i zagęszczanie włosów możesz rozłożyć na raty, dzięki wygodnej usłudze MediRaty. Zapytaj nas, jeśli chcesz uzyskać więcej informacji.

Przedłużone włosy wyglądają sztucznie? A zagęszczanie powoduje efekt peruki?

Rozwiewamy wszystkie mity dotyczące przedłużania i zagęszczania w nowym odcinku ELLE Beauty Podcast

Ustanowiliśmy

Rekord Guinnessa

Piotr Sierpiński jest rekordzistą Guinessa oraz rekordzistą Polski w najszybszym przedłużaniu włosów. 

Przedłuż i zagęść swoje włosy metodą easihair pro

UMÓW SIĘ NA KONSULTACJĘ