Rezerwacja online

Przedłużanie włosów – spektakularne efekty

Marzenie o długich włosach tkwi w odwiecznej naturze kobiet. Niektóre z nas latami zapuszczają kosmyki z myślą o idealnej fryzurze. Ale życie jest za krótkie na czekanie. Już jeden zabieg przedłużania włosów w salonie fryzjerskim wystarczy, by przejść spektakularną zmianę wyglądu. Przeczytaj, dlaczego warto zdecydować się na taką metamorfozę – jakich efektów możesz oczekiwać?

Dla kogo przedłużanie włosów?

Średnie tempo wzrostu włosów wynosi ok. 1 cm. Nietrudno zatem obliczyć, ile czasu potrzeba, by uzyskać fryzurę o pożądanej długości. Niestety wpływ na porost kosmyków mają takie czynniki, jak dieta, wahania hormonalne, problemy dermatologiczne czy w końcu predyspozycje genetyczne. Czy to oznacza, że nie każdy może pozwolić sobie na długie włosy? Bynajmniej. Przedłużanie włosów to sposobów na szybką metamorfozę, która może zastąpić lata zapuszczania. Już w kilka chwil zyskujesz nowy wygląd i niezliczone możliwości stylizowania fryzury.

Z przedłużania można skorzystać nie tylko przed ważnym wydarzeniem, np. weselem. Z powodzeniem możesz cieszyć się z gęstych i długich włosów w pracy i na co dzień. Wśród zalet zabiegu wymienia się:

  • zwiększenie objętości w przypadku rzadkich, przyklapniętych włosów;
  • większe możliwości upięć bez konieczności używania wypełniaczy;
  • idealne dopasowanie doczepianych pasm do naturalnego odcienia (brak sztucznego efektu);
  • lśniące i zdrowo wyglądające włosy;
  • efekt spektakularnej zmiany już w mniej niż godzinę;
  • efekt utrzymujący się przez wiele miesięcy – w tym czasie można zapuszczać swoje naturalne włosy.

Metoda kanapkowa – pewne i szybkie przedłużanie włosów

Stosowane dziś sposoby przedłużania włosów dają naturalne efekty, nie powodując przy tym uszkodzeń kosmyków. Obok metod wykorzystujących keratynę, ringi czy laser wyróżnia się metoda kanapkowa – tape on. Polega ona na przyklejaniu taśm z pasmami włosów do wydzielonych sekcji naturalnych kosmyków od góry oraz od dołu, w ten sposób zagęszczając i wydłużając włosy.

Metoda kanapkowa jest bezpieczna i wyjątkowo efektowna. Jeśli skorzystasz z usług salonu Piotr Sierpiński Hair, wystarczy ledwie 45 minut, by zamienić cienkie, sięgające ramion włosy na fryzurę rodem z czerwonego dywanu. W zabiegu używane są wyłącznie naturalne pasma o idealnie dopasowanym kolorze, sprowadzane ze Stanów Zjednoczonych.

Gęste i długie włosy prosto z salonu

Szkoda czasu na zapuszczanie włosów. Spraw sobie zupełnie nową fryzurę podczas jednej wizyty w salonie PSH. Zabieg przedłużania EASIHAIR PRO to obecnie najlepszy sposób na spektakularną metamorfozę. Przekonaj się o tym samodzielnie i umów się na konsultację z profesjonalistą na dopasowanie pasm.