Rezerwacja online
USŁUGI / MOUNIR

Mounir:
kolor bez skazy

Farby, rozwiązania i techniki Mounir to najdoskonalsza dostępna obecnie koloryzacja włosów i jednocześnie jedna z najpopularniejszych usług atelier PS Hair.

Koloryzacje uczyniły Piotra sławnym w ciągu kilku lat. Warto przekonać się, dlaczego.

Sekret PS to utrzymanie idealnego odcienia na dłużej. Popiele i brązy zielenieją, złote blondy żółkną, brązy rudzieją – ale nie u Piotra. To właśnie jest powód, dla którego wracają do nas i polecają nas sobie kolejne zadowolone klientki.


Nadaj swoim włosom kolor marzeń.
Na długo i dokładnie taki, jak chcesz.

Piękne korzyści

trwałość odcienia i odporność pigmentu na wymywanie
możliwość zmiany z ciemnego na blond podczas jednej wizyty
bezpieczna metoda sprawdzona na całym świecie

Trójwymiarowa intensywność

Perfekcja Mounir widoczna jest w każdym szczególe. Dzięki idealnemu doborowi kosmetyków Twoje włosy są w pełni chronione i przygotowane na nowy kolor. Szereg dopracowanych etapów pozwala uzyskać wspaniały, trójwymiarowy efekt i doskonałą trwałość. Odcień nie zmienia się aż do kolejnego farbowania, co jest jest praktyczne szczególnie przy rozjaśnianiu samych końcówek czy koloryzacji pojednczych pasm (rzadsze wizyty u fryzjera).

Jedyna koloryzacja, która pielęgnuje

Co wybrać, gdy chcesz całkowicie odmienić kolor włosów, np. z ciemnych na blond? Mounir. Co wybrać, jeśli wolisz jedynie delikatny retusz odcienia, ale zależy Ci na czymś trwałym i świetnie wyglądającym z każdej odległości i w każdym świetle? Też Mounir. Tylko koloryzacja Mounir pozwala przejść z włosów ciemnych na platynowy blond podczas jednej wizyty, a to dopiero początek zalet. Mounir to również pielęgnacja. Profesjonalne farby Mounir do koloryzacji w salonie pomagają w odbudowie włosów, wzmacniają je i odżywiają; starannie dobrane składniki służą nie tylko zmianie koloru, ale także poprawie kondycji włosa. W ten sposób możesz zmienić włosy na nie tylko dużo jaśniejsze, ale też dużo zdrowsze. Bravo, Mr Mounir!

Pochodzący z Libanu fryzjer z 20-letnim doświadczeniem stworzył nowoczesną metodę koloryzacji włosów oraz gamę przeznaczonych do niej produktów, którą pokochały kobiety na całym świecie. Nawet ciemne i wymagające kosmyki zmieniają się podczas jednej wizyty w salonie w chłodny, platynowy blond i pozostają odżywione.

Co wolisz?
Transformacja vs koloryzacja

Dobra wiadomość? Oba wybory będą doskonałe.

01

Koloryzacja premium produktami Mounir

O wyborze tej opcji możesz zdecydować na miejscu w salonie, tuż przed koloryzacją.
02

Pełna transformacja metodą i produktami Mounir

Zapytaj o próbę rozjaśniania

Przed wyborem tej opcji niezbędna jest konsultacja osobista i próba rozjaśniania. Podczas próby rozjaśnimy jedno pasmo włosów i ustalimy, ile wizyt będzie potrzebnych do osiągnięcia oczekiwanego efektu. Jeśli będzie to możliwe, zrobimy wszystko, abyś już za pierwszym razem cieszyła się swoim wymarzonym kolorem. Próba rozjaśniania trwa ok. 1 h i wymaga oddzielnej wizyty w salonie. Zobacz więcej w FAQ.

Zamów teraz, zapłać w ratach

Piękna nie warto odkładać na później. Zapytaj o wygodne Mediraty, a potem od razu zajmij dogodny termin na koloryzację włosów.

Dlaczego właśnie PS Hair?

Masz pytanie o koloryzację Mounir lub tradycyjną?

Zadaj je od razu, a ktoś z PS Hair odpowie Ci jak najszybciej

lub od razu umów się na wizytę

Imię
E-mail *
Telefon (jeśli wolisz porozmawiać)
Treść wiadomości *
ZADZWOŃ
Rezerwacje telefoniczne
poniedziałek – piątek: 8:00 – 22:00
GODZINY OTWARCIA SALONU
poniedziałek – piątek: 8:00 – 24:00
Poznań, Aleje Karola Marcinkowskiego 16/4
poznan@piotrsierpinski.pl
ZADZWOŃ
Rezerwacje telefoniczne
poniedziałek – wtorek: 10:00 – 13:00
środa – piątek: 09:00 – 21:00
GODZINY OTWARCIA SALONU
poniedziałek – wtorek: 10:00 – 13:00
środa – piątek: 09:00 – 21:00
Wrocław, ul. Tęczowa 31C
wroclaw@piotrsierpinski.pl