Rezerwacja online

Koloryzacja Mounir – nowość w salonie PS Hair we Wrocławiu

Trwały, trójwymiarowy kolor, który nie wypłukuje się po kilku tygodniach – to marzenie wielu klientek salonów fryzjerskich. Tymczasem na rynku pojawił się nowy sposób koloryzacji sygnowany przez libańskiego króla fryzur – Mounira. Już dziś koloryzacja Mounir dostępna jest w salonie PS Hair we Wrocławiu i Poznaniu. Odkryj jej najważniejsze zalety.

Z Libanu do Wrocławia i Poznania

Na Instagramie śledzą go miliony fanów, a jego metamorfozy to prawdziwa uczta dla oczu. Mowa o libańskim mistrzu fryzjerstwa, znanym jako Mounir, który podczas zaledwie jednej wizyty potrafi zmienić naturalne brunetki w chłodne blondynki. Wszystko oczywiście dzięki ponad 20-letniemu doświadczeniu w branży oraz odpowiednim kosmetykom.

Mounir jest autorem serii produktów koloryzacyjnych stosowanych tylko w najlepszych salonach fryzjerskich. Na swoich szkoleniach uczy kolejnych mistrzów nowoczesnych technik farbowania włosów, a jednym z jego uczniów jest Piotr Sierpiński. Założyciel atelier PS Hair we Wrocławiu niedawno wprowadził usługę koloryzacji Mounir do swojego salonu.

Co wyróżnia koloryzację Mounir?

Koloryzacja Mounir oferuje nie tylko nowy kolor włosów, ale również pielęgnację włosów. Dzięki temu możesz zapomnieć o zniszczonych końcówkach czy przesuszeniu po farbowaniu. Proces koloryzacji składa się z kilku etapów, z których każdy przybliży Cię o krok do wymarzonego wyglądu.

Największą zaletą farb Mounir jest trwałość koloru, który nie wypłukuje się i nie przechodzi w niepożądane odcienie. Oznacza to dłużej utrzymany efekt, a zarazem rzadsze wizyty u fryzjera. Jednocześnie produkty od libańskiego mistrza pozwalają uzyskać niezwykle naturalne przejścia kolorystyczne, niezależnie od tego, czy marzy Ci się platynowy blond czy głęboka czerwień.

Najlepsza koloryzacja we Wrocławiu i Poznaniu – PS Hair

W atelier PS Hair we Wrocławiu i Poznaniu możesz wykonać koloryzację Mounir w dwóch opcjach. Pierwsza z nich, podstawowa, zakłada subtelną zmianę koloru lub podkreślenie naturalnych pasm. Warto skorzystać również z pełnej transformacji, którą polecamy szczególnie paniom, chcącym radykalnie odmienić wygląd, a zwłaszcza rozjaśnić włosy.