Rezerwacja online

Co mówią o nas klientki?

Atelier Piotr Sierpiński, Hair to miejsce tworzone z pasją i szczególną troską o klientki. Dokładamy wszelkich starań, aby wszystkie kobiety, korzystające z naszych usług były usatysfakcjonowane, a uśmiech był uzupełnieniem nowej fryzury. Dziękujemy za docenianie naszych starań i fantastyczne opinie. Jesteśmy ogromnie dumni, że nasze zaangażowanie wraca do nas w postaci tylu ciepłych słów.

W tym miejscu najbardziej lubię to, że mogę czuć się na maksa swobodnie. Gdy przychodzę wszyscy są uśmiechnięci i ta atmosfera się udziela. Doceniam także to, że nie muszę spędzać tutaj wielu godzin tylko Piotr jest w stanie naprawdę w ekspresowym tempie wykonać efekt wow na moich włosach. Postanowiłam zostać z wami na dłużej, ponieważ nigdy nie byłam tak zadowolona z koloryzacji, jak po wizycie u Piotra. Naprawdę totalny kosmos! Wszyscy inni fryzjerzy mówili mi, że moje włosy wybijają żółte tony a Piotr udowodnił, że wcale tak nie jest.

Oliwia Bugała – Influencerka

Piotr ma niesamowitą energię, którą potrafi zarażać. To co robi jest niepowtarzalne, niesamowite. Potrafi zdziałać cuda z włosami. Piotr jest nie tylko fryzjerem, ale przede wszystkim profesjonalistą i niesamowitym stylistą. Zaufałam mu w pełnym zakresie i dzisiaj każdemu mogę polecić ten salon. 

Daria Rybarczyk – Psychoterapeuta

O salonie dowiedziałam się od przyjaciółek, które zawsze miały pięknie zrobione włosy, dlatego postanowiłam skorzystać z usług Piotra. Kiedy przychodzę do atelier najbardziej lubię atmosferę, profesjonalizm i to, że za każdym razem kiedy tutaj jestem czuję się po prostu dobrze. Marzyłam o długich włosach, a efekt pracy Piotra przerósł moje oczekiwania. Pokochałam to miejsce, ponieważ każda kobieta jest tutaj dopieszczona i zaopiekowana. Wychodząc stąd czuję się piękniejsza.

Joanna Prętka – Psycholog

Piotra znam od ponad 10 lat – nigdy mnie nie zawiódł, a schodząc z fotela zawsze czuję się fantastycznie. Dzisiaj jestem już babcią prawie 2-letniej wnuczki, ale wychodząc od Piotra czuję się wciąż piękna i młoda. W tym salonie lubię klimat. Piotr zawsze jest uśmiechnięty, zadowolony, tańczący, śpiewający i to mnie – jako klientkę – rozluźnia. Poza tym jest fajnie, przyjemnie, nie ma sztucznej atmosfery. Wszyscy są mili, serdeczni i to jest bardzo ważne.

Katarzyna Skórska – Medyk

O atelier Piotr Sierpiński dowiedziałam się od znajomej, która zawsze miała świetnie zrobione włosy. Do skorzystania z wizyty zachęciła mnie strona internetowa, a także Instagram, po którym poznałam, że są to profesjonaliści. Jestem stałą klientką tego miejsca, ponieważ mam zaufanie do wszystkich pracujących tutaj osób, podczas wizyty czuję się świetnie, a moje włosy są zawsze dobrze zaopiekowane.

Joanna Berełkowska – Pedagog specjalny

Piotr w super sposób potrafi dobrać do mojej urody kolor oraz fryzurę. Zawsze dobrze mi doradza, a po wizycie z tego salonu jestem przeszczęśliwa i czuję się jak gwiazda.

Agata Wachowiak – Doradca finansowy

Będąc w salonie u Piotra jestem otoczona wielką troskliwością, czuję się tu po prostu bardzo dobrze. Uwielbiam Was za atmosferę, bo jest rewelacyjna, punktualność – nigdy mnie nie zawiedliście i profesjonalizm, ponieważ moje włosy zawsze są cudownie zrobione. Lubię po prostu tutaj być, to wielka przyjemność.

Barbara Płotkowiak

Z racji wykonywanego zawodu mam częsty kontakt z wieloma fryzjerami i wysokie wymagania. Muszę powiedzieć, że Piotr nie ma sobie równych, jest bezkonkurencyjny. Myślę, że ma w swoich rękach moc. Nie dość, że jest doskonałym rzemieślnikiem, to jest też artystą, cudownym człowiekiem i rozmówcą. To wszystko włożone w jedną postać sprawia, że Piotr odnosi ogromny sukces. Czuję się dobrze w tym salonie, ponieważ pracują w nim najlepsi fachowcy, którym można zaufać, a wiadomo, że kobieta i włosy to bardzo delikatny temat

Aleksandra Jabłonka – Wokalistka

Zdecydowałam się na salon Piotra, ponieważ jestem bardzo wymagającą klientką. Przede wszystkim zwracam uwagę na kosmetyki, których się używa w salonie i atmosferę, która
w nim panuje. Piotr jest cudownym fryzjerem, a w atelier czuję się jak w domu. Uwielbiam energię, która tutaj panuje, a najbardziej to, że nie było wizyty, po której wyszłam z tego salonu niezadowolona. Jeśli chcecie wyglądać tak jak ja i być obsłużone przez najprzystojniejszego fryzjera w mieście to polecam.

Oliwia Cymińska – Influencerka

To co najbardziej lubię, przychodząc do Piotra to jakość. W atelier zawsze czuję się zadbana w 100 procentach od A do Z. Druga ważna rzecz – atmosfera. Piotr i dziewczyny sprawiają, że odpoczywa ciało i dusza. Nie zdarzyło się, żebym była niezadowolona. Do salonu warto przyjść nie tylko ze względu na Piotra, ale dlatego że każda z dziewczyn, która tutaj pracuje jest fenomenalna. To nie tylko moja opinia, mówią tak wszystkie moje koleżanki. To jest cała wielka rodzina, która robi fantastyczną robotę. Zostaję tutaj bo Was kocham.

Magdalena Hoffman – Linergistka, Makijażystka