Rezerwacja online

Piotr Sierpiński – najlepszy fryzjer w Poznaniu

Piotr Sierpiński to znany i ceniony stylista gwiazd, dla którego nie ma rzeczy niemożliwych. Może pochwalić się wieloletnim doświadczeniem, a specjalizuje się w przedłużaniu, zagęszczaniu i koloryzacji włosów. Założył luksusowe atelier w Poznaniu, w którym pracują sami profesjonaliści. W 2021 roku pobił rekord Guinessa – przedłużył włosy o 26 cm w ciągu zaledwie 6 minut i 12 sekund!

Kilka słów o Piotrze Sierpińskim

Klientki cenią go za otwartość, kreatywność i elokwentność. To prawdziwy artysta, który nie ma w sobie nic ze zblazowanego rzemieślnika, ani kapryśnego maestro. Chociaż jest on stałym ekspertem dla mediów i stylistą największych gwiazd polskiego show-biznesu, pozostał sobą. Podchodzi z pasją do strzyżenia, modelowania i koloryzacji włosów tak samo, jak wtedy, gdy w dzieciństwie czesał rodzinę, koleżanki i sąsiadki.

Ufają mu największe polskie gwiazdy, takie jak Ania Wyszkoni, Kasia Kowalska, Małgorzata Ostrowska, Ania Głogowska, czy Edyta Herbuś. Współpracował też z Kasią Wilk, Beatą Tadlą, Krystyną Jandą, Sanah i Natalią Siwiec. Pełni funkcję eksperta w popularnych programach telewizyjnych i gazetach, a także odpowiada za setki spektakularnych metamorfoz. Ponadto jest oficjalnym szkoleniowcem marek premium Easihair pro Polska i Mounir Polska. 

Eleganckie atelier w stolicy Wielkopolski

Niezwykłe atelier, którego inicjatorem jest Piotr Sierpiński, świadczy kompleksowe usługi fryzjerskie. Znajduje się w samym centrum Poznania, dzięki czemu można łatwo do niego trafić. Przestrzeń została zaprojektowana w stylu glamour, dlatego odwiedzający od samego wejścia czują się wyjątkowo. 

Atelier zdobyło pierwsze miejsce w prestiżowym plebiscycie Gala Beauty Stars w 2019 i 2020 r na najlepszy salon fryzjerski. Ponadto zostało nominowane w tej samej kategorii w Vogue Beauty Awards 2022

Możemy umówić się nie tylko na strzyżenie i modelowanie, lecz także koloryzację, profesjonalne zabiegi pielęgnacyjne, czy nanoplastię, czyli trwałe i bezpieczne prostowanie włosów.

Atelier specjalizuje się w przedłużaniu i zagęszczaniu włosów metodą kanapkową. W trakcie zabiegu fryzjer w ekspresowym tempie przedłuża i zagęszcza włosy. Przedłużane pasma wyglądają bardzo naturalnie, nic więc dziwnego, że ze wspomnianej metody korzystają nawet najbardziej wymagające klientki. 

Współpraca z marką Syoss

W 2021 roku Piotr Sierpiński został ambasadorem Syoss, czyli doskonale znanej marki do włosów. Firma oferuje kosmetyki do stylizacji, koloryzacji i pielęgnacji włosów. Kampania obejmowała filmiki edukacyjne w ramach “Akademia Wizaz.pl”, spoty reklamowe, promocje, konkursy, a także materiały publikowane w prasie i telewizji. Piotr Sierpiński doradzał, jak samodzielnie zadbać o włosy, aby wyglądały pięknie i zdrowo.

Piotr Sierpiński – rekordzista Guinessa

6 listopada 2021 roku znany fryzjer ustanowił rekord Polski pod bacznym okiem Pawła Chwaliboga –  przedstawiciela krajowego Biura Rekordów Guinessa, a także dwóch specjalistów, Magdaleny Klimas i Maxa Kolasińskiego. Wydarzenie zorganizowano w salonie Piotr Sierpiński Hair, było ono również transmitowane na żywo w “Pytaniu na Śniadanie”. Poznański stylista w nieco ponad 6 minut przedłużył włosy o 26 cm. Wykorzystał do 48 paneli włosów, a stosował metodę kanapkową, znaną również jako tape-on.