Poznaj

5 zabiegów pielęgnacyjnych dla twoich włosów

Ochrona przy koloryzacji / dekoloryzacji

Arkitekt™

Arkitekt™ to kosmetyk do włosów prosto od Mounira i jest absolutnie zachwycający. Chroni włosy przed zniszczeniem i pozwala wielokrotnie uzyskiwać wspaniałe efekty przy zachowaniu jakości i struktury włosów. Jest jak eliksir piękna, ale to nie magia, tylko wiedza i 20 lat doświadczenia jednego z najlepszych stylistów fryzur na świecie.

arkitekt chroni jak nikt

Piękny kolor wygląda jeszcze lepiej na pięknych włosach. O włosy warto dbać również od środka, myśląc nie tylko o ich zewnętrznym wyglądzie i dlatego rekomendujemy Arkitekta do każdej koloryzacji lub dekoloryzacji. Różnicę naprawdę widać!

dlaczego warto

Czas: podczas wykonywanej usługi / nie wydłuża jej czasu

Cena: 135 zł

Azjatycka gładkość w 30 minut

Tokio Inkarami™

Teraz możesz zbliżyć się do tego ideału, stosując metody pielęgnacji włosów prosto z Japonii. Tokio Inkarami to 4-etapowa terapia-rytuał, który potrafi odmienić i uratować przesuszone oraz zniszczone włosy. Tajemnica tkwi w składnikach: 8 rodzajach keratyny a nawet fullerenach, nowej formie węgla, za której odkrycie przyznano Nobla w 1996 r. z chemii. Efekt jest niemal natychmiastowy: różnicę widać w lustrze oraz czuć przy pierwszym dotyku. Nie ma drugiego takiego zabiegu!

dlaczego warto

Czas: ~ 60 minut

Cena: 330 zł

Naukowe podejście do pielęgnacji

Composio EQ™

Uzyskanie pięknych włosów to sztuka, ale i nauka. Potrzebna jest wiedza i wiele badań, by opracować prawdziwie skuteczną, bezpieczną i komfortową metodę pielęgnacji. Kuracja Composio EQ to właśnie taki mariaż pasji do piękna oraz naukowej precyzji w dostarczaniu tego, co najważniejsze dla naszych klientek. Composio EQ uzupełnia strukturę włosa, pomaga mu odzyskać oryginalną kondycję, blask i nawilżenie. To najlepsze, co możesz zrobić dla swoich włosów w tak krótkim czasie.

dlaczego warto

Czas: ~ 60 minut

Cena: 220 zł

Ożywcza moc zimna

Krioterapia Hair Toxx™

Niskie temperatury potrafią mobilizować organizm do szybszej regenracji. Dotyczy to również włosów. Hair Toxx to 3-etapowa kuracja zimnem, która pomaga w odbudowie i odżywieniu włosa. Specjalny szampon, maska regenerująca, serum, oraz kwas hialuronowy są potem ‘zamrażane’ we wnętrzu włosa, co daje niepowtarzalny efekt jedwabistości i połysku przy pomocy specjalnego urządzenia generującego ujemną temperaturę.

dlaczego warto

Czas: ~ 90 minut

Cena: 400 zł

Wyjątkowo wygodne wygładzanie

Botox na włosy

Żadnych igieł ani strzykawek! Kuracja botoksowa na włosy jest nieinwazyjna, bezpieczna i 100% komfortowa. To idealne wygładzenie włosów, nawet najbardziej ‘zbuntowanych’, puszących się, oraz wzmocnienie tych rzadszych i cieńszych. Botoks jest też zabiegiem pielęgnacyjnym dzięki cennym
substancjom w składzie, który same w sobie są zabiegiem kosmetycznym poprawiającym wygląd włosów.Terapia składa się z mycia specjalnym szamponem, aplikacji preparatu na 20-50 minut oraz spłukania produktu. Do wyboru masz dwa warianty:

botox na ciepło – czasochłonny (wymaga prostowania podczas zabiegu) ale dający trwałość aż do 4 miesięcy;

Czas: ~ 120 minut

Cena: 600 zł

botox na zimno – szybszy, trwałość do 2 miesięcy.

Czas: ~ 60 minut

Cena: 300 zł

Wizualny efekt jest w obu technikach taki sam: włosy są gładkie, wzmocnione i odżywione.

dlaczego warto

Jak wygląda zabieg?

1

Terapię botoxową zaczynamy od umycia włosów szamponem oczyszczającym, aby otworzyć łuski włosów.

2

Następnie nakładamy właściwy produkt, który uprzednio dobieramy zgodnie z potrzebami włosów. Do wyboru mamy kosmetyki do włosów ciemnych, blond, super nawilżające czy silnie nabłyszczające.

3

Preparat pozostawiamy na włosach przez ok. 20-50 min. w zależności od kondycji pasm.

4

Następnie spłukujemy i suszymy – w przypadku metody na zimno, a dodatkowo prostujemy w przypadku botoxu na ciepło, aby pod wpływem temperatury składniki mogły wniknąć w strukturę włosa i go odżywić.