Poznaj

6 zabiegów pielęgnacyjnych dla twoich włosów

Ochrona przy koloryzacji / dekoloryzacji

Arkitekt™

Arkitekt™ to kosmetyk do włosów prosto od Mounira i jest absolutnie zachwycający. Chroni włosy przed zniszczeniem i pozwala wielokrotnie uzyskiwać wspaniałe efekty przy zachowaniu jakości i struktury włosów. Jest jak eliksir piękna, ale to nie magia, tylko wiedza i 20 lat doświadczenia jednego z najlepszych stylistów fryzur na świecie.

arkitekt chroni jak nikt

Piękny kolor wygląda jeszcze lepiej na pięknych włosach. O włosy warto dbać również od środka, myśląc nie tylko o ich zewnętrznym wyglądzie i dlatego rekomendujemy Arkitekta do każdej koloryzacji lub dekoloryzacji. Różnicę naprawdę widać!

dlaczego warto

Czas: podczas wykonywanej usługi / nie wydłuża jej czasu

Cena: 135 zł

Cząsteczka doskonałości

K18 Biomimetic Hairscience™

K18 Hair to najnowszy efekt spotkania zaawansowanej biologii molekularnej z profesjonalną pielęgnacją włosów. Naśladuje naturalne mechanizmy regeneracyjne dzięki sekwencji peptydów, które naprawiają wiązania keratynowe w całej objętości włosa. Dzięki temu włosy są odbudowywane na nowo i od środka zamiast odżywiania i ‘sklejania’ wyłącznie ich powierzchni. Metoda K18 jest bardzo szybka i przynosi niesamowite efekty: włosy ‘młodnieją’ niemal w oczach i nie jest to chwilowy pozór, tylko trwałe odzyskanie kondycji. K18 jest niczym pielęgnacyjny wehikuł czasu dla włosów. Nie ma chyba stylisty, który nie byłby pod potężnym wrażeniem możliwości tej molekuły.

dlaczego warto

Czas: podczas wykonywanej usługi / nie wydłuża jej czasu

Cena : 330 zł (pakiet 3 zabiegów do wykonania podczas innej usługi np. koloryzacji/strzyżenia + maska K18 do stosowania w domu 330 zł)

Wyjątkowo wygodne wygładzanie

Botox na włosy

Żadnych igieł ani strzykawek! Kuracja botoksowa na włosy jest nieinwazyjna, bezpieczna i 100% komfortowa. To idealne wygładzenie włosów, nawet najbardziej ‘zbuntowanych’, puszących się, oraz wzmocnienie tych rzadszych i cieńszych. Botoks jest też zabiegiem pielęgnacyjnym dzięki cennym
substancjom w składzie, który same w sobie są zabiegiem kosmetycznym poprawiającym wygląd włosów.Terapia składa się z mycia specjalnym szamponem, aplikacji preparatu na 20-50 minut oraz spłukania produktu. Do wyboru masz dwa warianty:

botox na ciepło – czasochłonny (wymaga prostowania podczas zabiegu) ale dający trwałość aż do 4 miesięcy;

Czas: ~ 90 minut

Cena: 450 zł

botox na zimno – szybszy, trwałość do 2 miesięcy.

Czas: ~ 60 minut

Cena: 300 zł

Wizualny efekt jest w obu technikach taki sam: włosy są gładkie, wzmocnione i odżywione.

dlaczego warto

Jak wygląda zabieg?

1

Terapię botoxową zaczynamy od umycia włosów szamponem oczyszczającym, aby otworzyć łuski włosów.

2

Następnie nakładamy właściwy produkt, który uprzednio dobieramy zgodnie z potrzebami włosów. Do wyboru mamy kosmetyki do włosów ciemnych, blond, super nawilżające czy silnie nabłyszczające.

3

Preparat pozostawiamy na włosach przez ok. 20-50 min. w zależności od kondycji pasm.

4

Następnie spłukujemy i suszymy – w przypadku metody na zimno, a dodatkowo prostujemy w przypadku botoxu na ciepło, aby pod wpływem temperatury składniki mogły wniknąć w strukturę włosa i go odżywić.

Azjatycka gładkość w 30 minut

Tokio Inkarami™

Teraz możesz zbliżyć się do tego ideału, stosując metody pielęgnacji włosów prosto z Japonii. Tokio Inkarami to 4-etapowa terapia-rytuał, który potrafi odmienić i uratować przesuszone oraz zniszczone włosy. Tajemnica tkwi w składnikach: 8 rodzajach keratyny a nawet fullerenach, nowej formie węgla, za której odkrycie przyznano Nobla w 1996 r. z chemii. Efekt jest niemal natychmiastowy: różnicę widać w lustrze oraz czuć przy pierwszym dotyku. Nie ma drugiego takiego zabiegu!

dlaczego warto

Czas: ~ 60 minut

Cena: 330 zł

Naukowe podejście do pielęgnacji

Composio EQ™

Uzyskanie pięknych włosów to sztuka, ale i nauka. Potrzebna jest wiedza i wiele badań, by opracować prawdziwie skuteczną, bezpieczną i komfortową metodę pielęgnacji. Kuracja Composio EQ to właśnie taki mariaż pasji do piękna oraz naukowej precyzji w dostarczaniu tego, co najważniejsze dla naszych klientek. Composio EQ uzupełnia strukturę włosa, pomaga mu odzyskać oryginalną kondycję, blask i nawilżenie. To najlepsze, co możesz zrobić dla swoich włosów w tak krótkim czasie.

dlaczego warto

Czas: ~ 60 minut

Cena: 220 zł

Ożywcza moc zimna

Krioterapia Hair Toxx™

Niskie temperatury potrafią mobilizować organizm do szybszej regenracji. Dotyczy to również włosów. Hair Toxx to 3-etapowa kuracja zimnem, która pomaga w odbudowie i odżywieniu włosa. Specjalny szampon, maska regenerująca, serum, oraz kwas hialuronowy są potem ‘zamrażane’ we wnętrzu włosa, co daje niepowtarzalny efekt jedwabistości i połysku przy pomocy specjalnego urządzenia generującego ujemną temperaturę.

dlaczego warto

Czas: ~ 90 minut

Cena: 400 zł