One już zmieniły swoje życie. Czas na Ciebie!

Spędź dzień z Piotr Sierpiński, Team...

…i poddaj się wyjątkowej metamorfozie z udziałem fryzjera, stylisty i makijażysty, której rezultaty zostaną uwiecznione podczas profesjonalnej sesji zdjęciowej. Skorzystaj z niepowtarzalnej szansy na całkowitą zmianę wizerunku, która może okazać się dla Ciebie nowym początkiem i da Ci energię do działania. Uśmiechy i blask w oczach uczestniczek pierwszej edycji metamorfoz mówią wszystko.
Jeżeli chcesz, tak jak one, wkroczyć w nowy dzień pełna energii, pewna siebie i z uśmiechem na twarzy – zapraszamy!

Zobacz efekty niezwykłych metamorfoz

Kolejna może być Twoja

Przekraczając próg Piotr Sierpiński, Hair...
…wkroczysz do magicznej krainy, w której czekać będzie Twoja prywatna ekipa do zadań specjalnych. Najlepsi specjaliści w swoich dziedzinach, współpracujący na co dzień z gwiazdami polskiej muzyki, kina i telewizji, poświęcą Ci cały dzień i zadbają o Twoją fryzurę, makijaż i stylizację, kierując się zarówno Twoimi preferencjami, jak i aktualnymi trendami.

Spędzimy wspólnie kilka fantastycznych godzin, których efekty przejdą Twoje najśmielsze oczekiwania. Uczestniczki pierwszej metamorfozy, które są bohaterkami naszego filmu, jednogłośnie przyznały, że nie spodziewały się aż tak dużej, pozytywnej zmiany. Jeżeli chcesz, tak jak one, poczuć jak w wyniku metamorfozy, wstępuje w Ciebie nowa energia – przyjdź do nas koniecznie.

Ty w roli głównej!

Kompleksowa usługa, na którą składają się:

1

sesja ze stylistą fryzur

2

sesja z makijażystą

3

sesja ze stylistą

4

sesja zdjęciowa

Zależy nam na tym, żebyś mogła cieszyć się efektami metamorfozy jak najdłużej. Dlatego każdy ze specjalistów podzieli się z Tobą swoją wiedzą. Fryzjer wyjaśni jak pielęgnować, stylizować i modelować włosy, makijażysta podpowie jakich kosmetyków używać i jaki rodzaj makijażu najlepiej podkreśli Twoją urodę, a stylista rozwieje wszystkie wątpliwości związane z doborem ubrań pasujących do Twojej sylwetki. Po tych całodziennych warsztatach, każdego dnia będziesz czuć się pięknie i komfortowo.
Zzwieńczeniem tego wyjątkowego dnia będzie profesjonalna sesja zdjęciowa z Tobą w roli głównej.
Będąc pięknie umalowaną, uczesaną i ubraną możesz zrobić wszystko na co masz ochotę!

Jeżeli stwierdzisz, że chcesz spędzić wieczór np. na uroczystej kolacji, w towarzystwie najbliższej osoby, z chęcią podpowiemy, które poznańskie lokale będą odpowiednie w tych wyjątkowych okolicznościach.

Zobacz niezwykłą metamorfozę Pani Eli

“Nie dowierzałam, że tak mogę wyglądać”. Elżbieta Kowalska jest emerytką po 70-tce, która w swoim życiu zmagała się z wieloma przeciwnościami losu. Zobacz niezwykłą metamorfozę i przeczytaj również wywiad z Panią Elżbietą Kowalską

Zobacz Walentynkową metamorfozę małżeństwa

Monika i Artur ostatnie 4 lata poświęcili na pracę, wychowywanie dzieci i obowiązki domowe. Z okazji zbliżających się walentynek postanowili w końcu zrobić coś dla siebie. – “Efekt jest oszałamiający. Aż mi głos drży z tego wszystkiego” 

Chcesz przejść metamorfozę lub sprezentować ją bliskiej osobie?
żeby omówić szczegóły i dostępne terminy
Poprosimy Cię o przesłanie zdjęć osoby, która ma przejść metamorfozę: sylwetka (z przodu, z tyłu i z boku), twarz i włosy (z przodu, z tyłu i z boku) oraz o podanie wymiarów lub rozmiarów noszonych ubrań i butów. Potrzebujemy tych informacji, żeby móc wycenić usługę i zadecydować o możliwości przeprowadzenia metamorfozy. Minimalny koszt usługi wynosi: 3 000 zł. Jeżeli stylista uzna, że dla jeszcze bardziej spektakularnego efektu potrzebne jest przedłużenie i zagęszczenie włosów – stanie się ono również elementem metamorfozy. Wówczas cena usługi wzrośnie o koszt wykorzystanych włosów.
Nie zwlekaj. Daj sobie szansę na nowy początek.

PRZEJDŹ NIEZWYKŁĄ METAMORFOZĘ W PIOTR SIERPIŃSKI, HAIR