Rezerwacja online

Wszystko, co musisz o nich wiedzieć, o zabiegach pielęgnacyjnych w naszym salonie

Warto pamiętać, że piękno włosów zależy nie tylko od strzyżenia, ale też od odpowiednio dobranej pielęgnacji. Atelier Piotr Sierpiński Hair, jako jeden z najlepszych fryzjerów w Poznaniu, oferuje szeroką gamę zabiegów pielęgnacyjnych na włosy.

Zapraszamy się do zapoznania się z opisami naszych specjalistycznych zabiegów pielęgnacyjnych. Jeśli nie wiesz, jaki zabieg byłby dla ciebie najlepszy, to przyjdź do naszego salonu – dobierzemy odpowiednią kurację do twoich włosów!

Nanoplastia włosów

Nanoplastia to rewolucyjny zabieg, który nie tylko trwale prostuje włosy, ale również je odżywia. Brazylijskie prostowanie włosów zostało wymyślone jako zdrowsza i bezpieczniejsza alternatywa dla keratynowego prostowania włosów. Proste, gładkie i lśniące włosy utrzymują się nawet do 7-12  miesięcy od zabiegu.

Jako jeden z najlepszych fryzjerów w Poznaniu przy zabiegu nanoplastii stawiamy jedynie na naturalne pridukty na bazie kolagenów i aminokwasów. Taka mieszanka pozwala na silne odżywienie komórek włosów, głęboko je nawilża oraz zapobiega puszeniu się. 

Po nałożeniu preparatu do nanoplastii włosy poddawane są niezwykle starannym prostowaniu włosów prostownicą w wysokiej temperaturze. Pozwala to na trwałe wyprostowanie włosów oraz na wniknięcie substancji odżywczych głęboko do komórek włosów. 

Botoks na włosy

Botoks stosowany na włosy to zabieg bezbolesny i nieinwazyjny, którego efektem są odżywione, lśniące i niepuszące się włosy. Zabieg ten również świetnie nasyca i podbija kolor włosów. Botoks na włosy może być również dobrą alternatywą dla keratynowego prostowania włosów, gdyż pozostawia je wyraźnie prostsze.

Jak wygląda terapia botoksowa? Po umyciu włosów nakładany jest produkt, który uprzednio dobierany jest do specyfiki włosów. W naszym atelier mamy do wyboru preparaty botoksowe do włosów ciemnych, blond, super nawilżające oraz silnie nabłyszczające. Po 20-50 minutach preparat jest spłukiwany, a następnie włosy są suszone (tzw. “botoks na zimno”) lub traktowane prostownicą (“botoks na ciepło”). 

Efekt utrzymuje się od 4 miesięcy (w przypadku wersji na ciepło) lub do 2 miesięcy (w przypadku wersji na zimno)

Pielęgnacja kosmetykami FIBRE CLINIQ

Piotr Sierpiński Hair jako jedne z najlepszych salonów fryzjerskich w Poznaniu oferuje unikalną i spersonalizowaną kurację kosmetykami Fibre Cliniq, która przywraca włókna włosów do idealnego stanu. 

Nasze stylistki na początku przeprowadzają wywiad z każdą Klientką oraz wykonują test elastyczności włosów. Dzięki temu mogą zaproponować unikalną i spersonalizowaną usługę oraz dobrać najlepsze kosmetyki Fire Cliniq, które zapewnią najlepsze rezultaty dla konkretnych włosów. Aby efekt kuracji utrzymuje się dłużej, nasze stylistki podpowiadają, jakie kosmetyki Fibre Cliniq stosować w domu. 

Regeneracja TOKYO INKARAMI

Zabieg kosmetykami TOKYO INKARAMI można wykonać w naszym atelier, jak i samodzielnie w domowym zaciszu. Procedura ta składa się z oczyszczenia, odnawiania oraz regeneracji.

Pierwszym etapem jest oczyszczenie włosów szamponem TOKIO IE INKARAMI. Formuła produktu zawiera takie składniki jak aminokwasy, taurynę, czy zhydrolizowaną keratynę, które poprawiają elastyczność włosów i nadać im piękny blask. 

Następnie przystępujemy do zastosowania procedury naprawczej przy użyciu TOKIO IE INKARAMI TREATMENT. W skład tego produktu wchodzą 3 keratyny: ceramid typu-2, lakton i fulereny, które gwarantują głębokie nawilżenie włosów.

Ostatnim etapem jest regeneracja przy użyciu olejków TOKIO IE OUTKARAMI. Substancja ta stymuluje rozwój włosów i nadaje im blask. Wyjątkowa formuła olejka sprawia, że nie obciaża on włosów oraz pozostawia je lekkie i miękkie. 

Terapia zimnem

Krioterapia włosów to niesamowity zabieg, który za pomocą ekstremalnie niskich temperatur, odbudowuje i wzmacnia zniszczone włosy. Jeśli twoje włosy są przesuszone, zanieczyszczone lub zniszczone farbowaniem, rozjaśnianiem, czy zabiegami modelującymi (np. prostowaniem), to terapia zimnem jest właśnie dla ciebie!

Przy użyciu specjalnej maszyny oraz profesjonalnych kosmetyków do krioterapii włosów, do kory włosów wtłaczane są odpowiednio dobrane składniki odżywcze i kwas hialuronowy. Terapia zimnem może być stosowana jako zabieg odbudowujący włosy lub jako wykończenie zabiegów fryzjerskich. 

Zabieg COMPOSIO

Zabieg Composio EQ to systemowy i złożony proces polegający na uzupełnieniu struktury włosa i przywrócenie ich do pierwotnego stanu. Włosy są błyszczące, spójne oraz głęboko nawilżone. 

Composio to niezwykła kombinacja składników, które pozwalają na szybką i dogłębną regenerację włosa. W skład produktu wchodzi między innymi: zmiękczający włosy olej z awokado, 8 rodzajów aminokwasów chroniących włosy, czy hydrolizowana keratyna nadająca włosom jędrność i elastyczność. 

Zabieg polega na nałożeniu na włosy (głównie na uszkodzone części) produktu, wmasowaniu i zostawieniu do całkowitego wchłonięcia.

 

Zapraszamy do zapoznania się z cennikiem naszych usług. W przypadku pytań, zapraszamy do kontaktu lub do odwiedzenia naszego salonu!