Rezerwacja online

Piotr Sierpiński został ambasadorem marki Syoss w Polsce!

Na początku lutego tego roku wystartowała kampania znanej marki kosmetyków do włosów – Syoss, której ambasadorem został Piotr Sierpiński. Kampania będzie skupiała się na promowaniu samodzielnej i profesjonalnej pielęgnacji włosów. 

Piotr Sierpiński, jako jeden z najlepszych fryzjerów, ambasadorem Syoss 

Syoss to wyjątkowa marka kosmetyczna oferująca profesjonalną wydajność na rynku detalicznym. Kosmetyki do pielęgnacji włosów oparte są o najnowsze technologie i rozwiązania oraz trendy z najlepszych salonów fryzjerskich na świecie. 

Produkty firmy Syoss oferują rozwiązania dla wszystkich rodzajów włosów i zaspokaja ich specyficzne potrzeby.

Wybór Piotra Sierpińskiego na ambasadora marki jedynie potwierdza, że można go zaliczyć do najlepszych fryzjerów w Poznaniu, a nawet w Polsce. Współpraca na pewno będzie owocna i przyniesie dużo ciekawych rozwiązań.

– Z ogromną radością przyjąłem zaproszenie do współpracy z marką Syoss. Te kosmetyki do włosów to bardzo dobry wybór dla kobiet, które samodzielnie w profesjonalny sposób chcą zadbać o swoje włosy. Produkty Syoss są tworzone przez fachowców przy wykorzystaniu nowych technologii i zawierają innowacyjne składniki, dzięki czemu umożliwiają uzyskanie salonowych efektów w domu – mówi Piotr Sierpiński.

– Piotr, jako ekspert z wieloletnim doświadczeniem w dziedzinie włosów, był naturalnym wyborem, gdyż marka Syoss oferuje produkty pomagające uzyskać profesjonalne efekty w domowym zaciszu – mówi Magdalena Kochanowska-Glen, Senior Brand Manager Hair Care & Styling w firmie Henkel Polska.

Co przyniesie współpraca?

W ramach współpracy planowane są spoty reklamowe oraz seria filmików edukacyjnych “Akademia Wizaz.pl”, które dostępne będą na portalu wizaz.pl. “Akademia Wizaz.pl” skupia ekspertów z branży beauty i oferuje ich autorskie kursy mające na celu pogłębienie wiedzy o pielęgnacji ciała i włosów. 

Piotr Sierpiński w swoim segmencie zaprezentuje profesjonalne sposoby samodzielnego dbania o włosy tak, aby w każdych okolicznościach wyglądały zdrowo i pięknie. Zdradzi on swoje tipy, ale też przekaże sporą dawkę wiedzy wynikającej z ponad 14-letniego doświadczenia jako stylista fryzur.

Wszystkie filmiki w ramach “Akademii Wizaz.pl” można znaleźć tutaj. Zachęcamy do zapoznania się z nimi!