Rezerwacja online

Pielęgnacyjny wehikuł czasu dla włosów? To możliwe! Przedstawiamy zabieg K18 BIOMIMETIC HAIRSCIENCE™!

Pielęgnacyjny wehikuł czasu dla włosów? To możliwe! Przedstawiamy zabieg K18 BIOMIMETIC HAIRSCIENCE™!

Rozjaśnianie, koloryzacja, stylizacja z użyciem wysokiej temperatury – robimy wszystko, aby nasze włosy wyglądały świetnie, ale często odbija się to negatywnie na ich kondycji. Na ratunek przychodzi K18 – profesjonalny zabieg, który regeneruje pasma od wewnątrz. Sprawdź, co musisz o nim wiedzieć!

Twoje włosy potrzebują głębokiego odżywienia i specjalistycznej pielęgnacji? Zapoznaj się z naszą ofertą zabiegów i umów się na konsultację, na której dobierzemy najlepszą kurację.

  • Zniszczone pasma stają się przesuszone, szorstkie, kruche, brakuje im blasku i elastyczności. Przyczyną złej kondycji są uszkodzenia we wnętrzu włosa, które powstają na skutek koloryzacji, stylizacji czy nieodpowiedniej pielęgnacji.
  • Każdy włos jest zbudowany z milionów łańcuchów keratynowych – ich przerwanie i osłabienie sprawia, że kosmyki wyglądają niezdrowo i są szorstkie w dotyku.
  • Większość dostępnych masek i odżywek działa tylko na zewnętrzne partie włosa – obklejają je jak plaster, tworząc tymczasowy efekt odżywienia.
  • Prawdziwa regeneracja włosów odbudowuje je od środka, dzięki czemu ich kondycja faktycznie się polepsza, a rezultaty nie znikają po myciu.
  • Preparaty K18 zawierają biomimetyczny peptyd, który przenika w głąb włosa i uzupełnia ubytki w przerwanych łańcuchach keratynowych. Dodatkowo łączy zerwane mostki dwusiarczkowe, odpowiadające za sprężystość i trwałość struktur keratynowych.
  • Produkty K18 mogą być stosowane samodzielnie, uzupełniająco do innych zabiegów fryzjerskich, jak i w pielęgnacji domowej. Wystarczą 4 minuty, aby pasma odzyskały piękny i zdrowy wygląd!

K18 – rewolucja w regeneracji włosów

K18 to progresywna kuracja odbudowująca przeznaczona do włosów potrzebujących regeneracji – z każdym użyciem produktów w domu lub w salonie pasma będą wyglądały jeszcze lepiej. Wyjątkowe połączenie biologii molekularnej z profesjonalną pielęgnacją jest w stanie przywrócić zniszczone włosy do doskonałej kondycji, dosłownie w kilka minut. Głównym składnikiem maski jest K18Peptide™ – opatentowany bioaktywny peptyd, który jest przełomowym odkryciem w pielęgnacji. Naśladuje on naturalne mechanizmy regeneracyjne i naprawia pojedyncze włókna włosów od wewnątrz. Wykazuje także właściwości wygładzające i zmiękczające, przywraca też blask oraz elastyczność pasm.

Preparaty K18 to całkowicie nowa kategoria produktów. Dotychczas produkty do pielęgnacji włosów ukrywały zniszczenia spowodowane farbowaniem czy stylizacją, a prawdziwy problem występujący w strukturze pasm pozostawał nierozwiązany. Z pewnością spotkałaś się z maskami, odżywkami czy olejkami zapewniającymi sztuczne nawilżenie i czasową regenerację, których efekty znikały po kolejnym myciu włosów. W przypadku kuracji odbudowującej K18 jest zupełnie inaczej! Zniszczone włosy pięknieją w oczach, ale nie jest to chwilowy pozór, tylko trwała poprawa kondycji.

Kuracja w salonie – pożegnaj zniszczone włosy na zawsze!

Kuracja do włosów wykorzystująca pielęgnację biomimetyczną K18 może być wykonywana jako samodzielny zabieg regeneracyjny lub stanowić dodatkowy etap innych usług fryzjerskich. To terapia typu ekspres dla każdego rodzaju włosów – wystarczą 4 minuty, aby składniki zaczęły działać. W salonach stosuje się dwa preparaty marki: mgiełkę oraz maskę. Nakładana na początek mgiełka K18 Professional Mist pomaga dostarczyć peptyd do uszkodzonych miejsc, wzmocnić włosy oraz uchronić je przed uszkodzeniem w trakcie kolejnych etapów stylizacji czy farbowania. Natomiast wegańska maska odbudowująca K18 hair mask bez spłukiwania używana jest na koniec – domyka łuski włosa i pomaga zamknąć w nich peptyd. W rezultacie włosy stają się miękkie, gładkie i odżywione, a ich wewnętrzny, naturalny blask powraca.

Preparaty można stosować w trakcie wszystkich profesjonalnych zabiegów fryzjerskich – od koloryzacji, dekoloryzacji i rozjaśniania, po keratynowe prostowanie, trwałą ondulację czy cięcie! Mogą być także wykorzystywane samodzielnie, jako głęboko odżywiająca pasma kuracja. W takim przypadku nakłada się na umyte i osuszone włosy wyłącznie maskę, a po 4 minutach fryzura jest gotowa do suszenia i układania. W naszym salonie oferujemy pakiet 3 zabiegów K18, z których możesz skorzystać, gdy umówisz się na farbowanie lub jeśli Twoje włosy będą potrzebować dodatkowego wzmocnienia. Dostaniesz też od nas maskę do domu, która pomoże Ci utrzymać efekt. Jak ją stosować? Umyj włosy szamponem, dokładnie osusz włosy ręcznikiem i rozpocznij aplikację – nakładaj ją od nasady aż po końce na całej długości i delikatnie wmasuj produkt. Pozostaw maskę na włosach na 4 minut i… gotowe!

Zdrowe włosy na wyciągnięcie ręki

Masz zniszczone lub farbowane włosy i chcesz, aby znów były mocne i błyszczące? Postaw na kurację regeneracyjną K18, która poprawia elastyczność włosów, zapobiega łamaniu, posiada właściwości wygładzające i jednocześnie odwraca zniszczenia powstałe na skutek zabiegów fryzjerskich czy zbyt częstej stylizacji. Całkowicie wegańska i bezpieczna formuła kosmetyków przywróci Twoim włosom zdrowie i piękny wygląd. Nie zwlekaj i umów się na zabieg w naszym salonie!