Rezerwacja online

Nowość w naszej ofercie: afro loki!

Absolutny HIT ostatnich miesięcy już dostępny w naszym atelier. Jeżeli marzysz o burzy sprężystych loków na głowie – teraz to możliwe.

Gdy nie wystarcza Ci już cięcie, a nawet zmiana koloru, chcesz przejść spektakularną metamorfozę i każdego ranka budzić się z perfekcyjną fryzurą – afro loki to propozycja właśnie dla Ciebie.

Afro loki to syntetyczne włosy, które mają po prostu imitować afro. Dostępna jest bardzo szeroka gama kolorystyczna włosów, dzięki czemu możesz mieć pewność, że znajdziemy odcień idealny dla Ciebie.

Jak przebiega zabieg?

Najpierw pleciemy warkocze z Twoich naturalnych włosów, a później doplatamy do nich szałowe i energetyczne afro loki, którymi możesz się cieszyć nawet przez 6 tygodni! Zabieg trwa zazwyczaj około trzy godziny.

Wbrew pozorom afro loki wcale nie obciążają naturalnych włosów, dzięki czemu mogą je sobie zafundować również osoby, które mają na co dzień cienkie i przerzedzone włosy. Paradoksalnie afro loki mogą pomóc zapuścić i zregenerować własne włosy, które przez ten czas nie będą poddawane modelowaniu.

To co, jesteś gotowa na burzę fantastycznych loków na Twojej głowie? Jeśli tak – już dziś umów się na wizytę w naszym atelier.