Rezerwacja online

Najlepszy stylista gwiazd we Wrocławiu – kogo czesze Piotr Sierpiński?

Marzysz o fryzurze jak z telewizji? Podglądasz najnowsze trendy włosowe w internecie? Za wieloma stylizacjami polskich gwiazd stoi Piotr Sierpiński, twórca fryzjerskiego atelier we Wrocławiu. Kim jest ten doświadczony stylista i… rekordzista Guinnessa? Sprawdź, jakie znane osobistości czesze i czy może stworzyć fryzurę również dla Ciebie?

Piotr Sierpiński – marka sama w sobie

Piotr Sierpiński rozpoczął swoją karierę stylisty już w młodym wieku. Jeszcze zanim poszedł do szkoły fryzjerskiej zyskał renomę wśród lokalnej społeczności, a bliscy oraz znajomi znajomych ustawiali się w kolejce po jego usługi. Mając kilkanaście lat, Piotr zasłynął z zaplatania warkoczy oraz upięć. Jego aktywna (i samodzielna!) nauka kunsztu fryzjerskiego okazała się dużym handicapem w kolejnych latach.

Ledwie Piotr Sierpiński przekroczył prób szkoły fryzjerskiej, wiadomo było, że przed nowym uczniem czeka owocna kariera. Po odbyciu praktyk w salonach znanych w ówczesnym czasie (Kenzo), artysta otworzył własne salony w Poznaniu, by po latach stworzyć jedyne w swoim rodzaju atelier PS Hair przy Al. Karola Marcinkowskiego 16. W ostatnim czasie otwarty został kolejny salon, tym razem we Wrocławiu.

fryzjer i stylista gwiazd

Piotr ma na koncie niezliczone nagrody, w tym m.in. Gala Beauty Stars oraz VOGUE BEAUTY AWARDS 2022, a także rekord Guinnessa w najszybszym przedłużaniu włosów.

Gwiazdy ustawiają się w kolejce do PS Hair

Przez lata swojej działalności, również tej młodzieńczej, P.S. wypracował silną markę, która jest rozpoznawalna przez kobiety sukcesu, ludzi mediów i gwiazdy estrady. Dla wielu z nich to nie „tylko” fryzjer i stylista, ale przede wszystkim przyjaciel, który mimo sukcesów pozostaje uśmiechniętym i chętnym do pracy człowiekiem.

Z usług atelier PS Hair korzystały osobowości medialne z różnych środowisk artystycznych, w tym: Kasia Kowalska, Małgorzata Ostrowska, Joanna Brodzik, Izabela Kuna, Agata Kulesza, Beata Tadla, Edyta Herbuś, Anna Wyszkoni, Mela Koteluk. Piotr przygotowywał gwiazdy na artystyczne wydarzenia, jak Sopot Hit Festival, i wiele innych, podczas których to miał okazję czesać takie legendy, jak Alicja Majewska czy Krystyna Janda.

W międzyczasie artysta dzieli się swoją wiedzą na szkoleniach oraz w programach telewizyjnych, np. Dzień Dobry TVN i Pytanie na Śniadanie. Jego metamorfozy, efektowne realizacje, a także informacje o nowościach w atelier można śledzić w mediach społecznościowych, na Instagramie, Facebooku oraz TikToku. Więcej ciekawostek o działalności P.S. znajduje się w naszym artykule: Piotr Sierpiński – najlepszy fryzjer w Poznaniu.

Metamorfoza godna światowej gwiazdy? To możliwe!

Czy najlepszy stylista gwiazd we Wrocławiu może wykonać metamorfozę również dla Ciebie? Oczywiście! Na co dzień Piotr Sierpiński oferuje konsultacje w swoim atelier oraz online. Oprócz tego możesz umówić się do niego na zabieg koloryzacji, strzyżenie oraz flagową usługę, czyli przedłużanie włosów easihair pro.