Rezerwacja online

6 sygnałów świadczących o tym, że powinnaś zmienić fryzjera

Chodzisz do fryzjera tylko od czasu do czasu, prosząc o proste cięcie, a może bywasz tam częściej, co i rusz eksperymentując z fryzurą? Bez względu na to, na jaką usługę się decydujesz, fryzjer powinien budzić Twoje zaufanie i sprawiać, że wychodzisz z salonu rozpromieniona i w pełni usatysfakcjonowana. Co w jego pracy powinno Cię zaniepokoić? Czy już czas, by poszukać stylisty, który lepiej spełni Twoje oczekiwania? Sprawdź!

Włosy są ważnym elementem kobiecego wizerunku. Ich charakter podkreśla osobowość i indywidualny styl, a piękna fryzura wzmacnia dobre samopoczucie. Znalazłaś fryzjera, który w stu procentach odpowiada Twoim potrzebom? Ciesz się! To związek na lata. Zdarza się jednak, że po jakimś czasie efekty przestają Cię zadowalać. Oto sześć sygnałów alarmujących, że pora poszukać innego salonu:

1. Twój stylista nie sugeruje zmian w Twoim wyglądzie

Wchodzisz do salonu, siadasz na krześle, a fryzjer natychmiast rozpoczyna usługę w ten sam sposób, w jaki robił to przez ostatnie 10 lat. Zawsze powinna odbyć się rozmowa na temat tego, jakie są Twoje cele na daną wizytę. Ponadto, Twój stylista powinien zaproponować Ci różne opcje w zależności od pory roku, zmiany stylu życia i/lub stanu Twoich włosów. Nawet jeśli nie zdecydujesz się na zmianę, będzie to świadczyć o tym, że stara się on, aby Twoje włosy były dobrze pielęgnowane, a fryzura – aktualna.

Marzy Ci się modna fryzura, która odmieni Twój image na lepsze? Odwiedź Poznań! Fryzjer Piotr Sierpiński wykonuje zarówno innowacyjne zabiegi pielęgnacyjne, jak i spektakularne metamorfozy, które wprawiają w zachwyt kolejne zadowolone klientki.

2. Fryzjer nie szanuje Twojego czasu

Każdemu styliście zdarzają się nieprzewidziane sytuacje, które od czasu do czasu powodują 10-15 minutowe spóźnienia, ale jeśli Twój stylista notorycznie się spóźnia, to nie szanuje Twojego czasu. Jeśli organizujesz swój dzień tak, aby przybyć na umówioną wizytę w ściśle określonej porze, dobrze, by fryzjer również o to zadbał. Ponadto powinnaś być poinformowana co do czasu trwania usługi i musi on zgadzać się z rzeczywistością. Jeśli tak nie jest, a w salonie tworzą się kolejki – pora na zmianę!

3. Nie podoba Ci się wykonana fryzura

Usługa powinna być zrealizowana zgodnie z ustaleniami. Jeżeli np. kolor różni się od oczekiwanego (oczywiście, o ile nie zmieniłaś nagle zdania co do wcześniej wybranej barwy) lub włosy są podcięte inaczej, niż zakładał plan, masz prawo do złożenia reklamacji. Jeśli takie sytuacje zdarzają się częściej, wybierz salon z renomą, o której świadczy grono zadowolonych klientek – taki, jak Piotr Sierpiński Hair.

Piotr Sierpiński to doświadczony i odpowiedzialny fryzjer. Poznań stanowi siedzibę jego ekskluzywnego gabinetu, w którym oferowane są takie usługi, jak zagęszczanie i przedłużanie włosów czy koloryzacja metodą Mounira. Zawsze na czas!

4. Twój stylista nie instruuje Cię, jak pielęgnować włosy w domu

Częścią każdej wizyty powinna być rozmowa o tym, jakie produkty są używane, dlaczego są dla Ciebie idealne i jak dbać o włosy przez kolejne dni. Nie ma znaczenia, czy spotykasz się ze swoim stylistą od 6 miesięcy czy od 16 lat, Twoje włosy powinny wyglądać pięknie jak z salonu każdego dnia. Twój stylista powinien udostępnić Ci odpowiednie narzędzia i nauczyć Cię, jak z nich korzystać.

5. Twój fryzjer się nie dokształca

Podobnie jak wiele innych branż, świat fryzjerski stale się rozwija. Technologia produktów, trendy i techniki zmieniają się regularnie. Najbardziej efektywnym sposobem dla stylistów fryzur na bycie na bieżąco z aktualnymi trendami jest uczestniczenie w kursach dokształcających.

6. Atmosfera w salonie jest nieprzyjemna

Czysty i gustownie urządzony salon jest wizytówką dobrego fryzjera. Porządek i sterylne narzędzia to nie tylko kwestia estetyki, ale i zdrowia klientów. Jeśli nie czujesz się komfortowo u swojego fryzjera, to znak, że warto znaleźć lepszy salon fryzjerski. Poznań to miasto, w którym znajduje się profesjonalny salon Piotra Sierpińskiego. Piękne wnętrze jest jednym z jego wyróżników, sprawiającym, że można tam przebywać godzinami!

Jeśli wychodzisz z salonu w dobrym samopoczuciu, ze wskazówkami, jak radzić sobie z fryzurą w domu – to znak, że dobrze trafiłaś! Jeśli tak nie jest, a Twoim miejscem zamieszkania jest Poznań – salon fryzjerski Piotra Sierpińskiego zaprasza!